GTD Hijyen Belgesi İstanbul Temsilciliği İsmail İnözü’nün

GTD Hijyen Belgesi İstanbul Temsilciliği İsmail İnözü’nün

GTD Hijyen Belgesi İstanbul Temsilcisi olan İsmail İnözü, Akasya Koleji’nin ardından 1996 yılında Marmara Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği Ön Lisans eğitimini tamamladıktan sonra stajyer olarak başladığı The Plaza Hotel’de Resepsiyonist olarak profesyonel Otelcilik hayatına başlamıştır.

Daha sonra 1997 yılında ilk zincir Otel tecrübesi olarak Crowne Plaza Hotel Ataköy’de Resepsiyonist olarak devam etmeye başladığı iş hayatında 8 yıl boyunca sırasıyla Ön Büro Şefliği & Gece Müdürülüğü sonrasında Satış & Pazarlama Departmanında Şirket Satış Müdürlüğü’ne kadar yükselerek 2005 yılında Lares Park Hotel Taksim’e Satış ve Pazarlama Müdürü olarak transfer olmuştur.

2010 yılı sonuna kadar Satış & Pazarlama Direktörlüğünü başarıyla devam ettirmiş olup, 2010 Kasım ayında Hilton Oteller grubunun yeni açılacak Oteli olan DoubleTree by Hilton Old Town Otel’ine geçiş yapmıştır.

6 yıl Satış & Pazarlama Direktörlüğü sonrası 2 yıl Genel Müdür Yardımcılığı ve son 1 yıl Genel Müdür Vekili olarak görevini tamamladıktan sonra 2020 yılının başında kendi firması olan All Events Etkinlik Eğitim ve Danışmalnlık şirketini kurmuştur.

Kendisi ayrıca eğitmenlik kimliği ile VATEL Business Tourism School’da 5 yıldır ‘Company Economics’ ve ‘Hospitality Sales’ konularında 1 ve 3. Sınıflara akademik eğitim vermeye devam etmektedir.

Bu arada profesyonel olarak 5 yıldızlı Oteller’de ‘Satış Teknikleri’ & ‘Gelir Yönetimi’ & ‘Kişisel Gelişim’ Eğitimleri vermeyi sürdürmektedir.