Mandarin Oriental, Bodrum'da Lüks Alışveriş Deneyimi

Mandarin Oriental, Bodrum’da benzersiz bir lüks alışveriş deneyimi sizi bekliyor

Mandarin Oriental, Bodrum'da Lüks Alışveriş Deneyimi

Büyüleyici bir atmosfere sahip Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum, misafirlerine eşsiz bir tatilin yanı sıra Bodrum Yarımadası’nın en lüks alışveriş deneyimini de vadediyor. Dünya modasının ikonik markalarını Türkiye’nin önde gelen markalarıyla bir araya getiren Mandarin Oriental, Bodrum’da, plaj keyfinize kısa bir mola verip sofistike alışveriş noktalarını ziyaret edebilirsiniz.

 

Sezonluk butiğinin kapılarını geçtiğimiz yazın ardından tekrar Mandarin Oriental, Bodrum’da açan Chanel, tasarım kodlarını bire bir yansıttığı modern mekanda dünyada sadece az sayıda seçili butiğinde bulunan spor ve neşeli, ikonik COCO BEACH DE CHANEL koleksiyonuna, Metiers D’Art 2019/2020 kreasyonuna ait sofistike modellere ve genç ve feminen İlkbahar/Yaz 2020 Hazır Giyim tasarımlarına yer veriyor. Ayrıca butikte, bu sene ilk kez kapsamlı bir güneş gözlüğü yelpazesi de satışa sunuluyor.

 

İlhamını İstanbul ve Anadolu kültürünün eşsiz değerlerinden alan, başarısını dünya çapında ispatlamış Türk mücevher markası Gilan, bu yaz resort mağazasında her biri sıra dışı güzellikteki koleksiyonlarını sergiliyor. İstanbul ve Akdeniz’in eşsiz renkleri ve bahçelerinden esinlenilerek hazırlanan Colors Of Life koleksiyonunda, doğal renkli taşlar muhteşem renklerini eşsiz tasarımlarda birleştiriyor. İstanbul yaşam kültürünün sembolleri arasındaki lale figürünün modern çizgilerle buluştuğu Tulipia koleksiyonu, markanın ana koleksiyonlarından biri olarak butikte arzıendam ederken müthiş bir aşkı simgeleyen Theodora koleksiyonu da yaz boyunca Bodrum severleri tüm ihtişamıyla selamlıyor.

 

42’den fazla ülkede satış yapan ve Kim Kardashian, Miranda Kerr, Jennifer Lopez, Gigi Hadid, Bella Hadid, Cameron Diaz gibi birçok ünlünün tercih ettiği plaj giyim markası Moeva, Mandarin Oriental, Bodrum bünyesindeki ilk mağazasında 2020 yazının plaj stilini belirleyen mayo ve bikini tasarımlarından spor giyime uzanan seçkin ürün yelpazesiyle konuklarını karşılıyor.

 

Dünyanın ilk tılsım mücevher markası Bee Goddess, zamansız mitolojik sembolleri ve kutsal anlamlarını harmanladığı tasarımlarıyla kişilere mükemmel bütünlüklerini hatırlatarak hayallerini hayata geçirme yolunda ilham veriyor. Los Angeles, New York, Londra, Paris, Capri, Ibiza, Dubai gibi dünyanın en gözde şehirlerinin en prestijli mağazalarında ışıldayan Bee Goddess, şimdi de Mandarin Oriental, Bodrum misafirlerini ağırlıyor.

 

İstanbul kökenli lüks plaj giyim markası Haremlique à la mer, Mandarin Oriental, Bodrum’daki mağazasında misafirlerine geleneksel ve kültürel izleri rafine bir şekilde yeniden yorumlayarak günümüze taşıdığı yeni koleksiyonunu takdim ediyor. Sıcak yaz günlerine zarif birer dokunuş katan ürünlerden oluşturulmuş koleksiyonda; kaftan, tunik ve gömlek elbiseler ile seyahat çantası, plaj çantası, makyaj çantası, peştamal, şapka gibi aksesuarlar bulunuyor. Mağazada aynı zamanda, yüksek kalite ev tekstili ürünleri sunan Haremlique Istanbul’un havlu seti, keten misafir havlusu, bornoz, kaşmir sabahlık, throw ve dekoratif yastık kılıflarını da yakından inceleyebilirsiniz.

 

“Moda Vakko’dur” mottosuyla her sezon yarattığı temalarla modaya yön veren Vakko; kadın, erkek, kravat, gömlek, ayakkabı, çanta, couture, Mare ve Home koleksiyonlarından derlenmiş seçkin ürün yelpazesiyle Mandarin Oriental, Bodrum misafirlerine keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

 

Sevan Bıçakçı’nın her biri zanaatkarlık harikası olan ve birçok ödüle layık görülen mücevherleri de Mandarin Oriental, Bodrum’daki mağazasında yerlerini alıyor. Yapımları süresince ressam, heykeltıraş, sadekar, mozaik, hattat gibi farklı disiplinlerden sıra dışı sanatçı ve zanaat ustalarının ellerinden geçen eserlerin her biri, bize ortak paydamız olan efsaneleri hatırlatıyor ve onların güzelliklerini sunuyor.

 

Hem dünyaca ünlü hem de yerli çok sayıda markayı tek bir çatı altında toplayan Sırmaison, gümüşten altına, porselenden kristale pek çok değerli materyale sahip çatal-bıçak takımları, yemek servisleri ve aksesuarların dahil olduğu özel ürün yelpazesi ile Mandarin Oriental, Bodrum’da.

 

Sektörünün lider markalarından Adamo, yenilikçi tasarımları ve detaycı yaklaşımıyla kurulduğu günden bu yana lüksün ve ihtişamın eşsiz dokunuşunu koleksiyonlarına yansıtıyor. Güncel trendlerin yakın takipçisi olan Adamo, Mandarin Oriental, Bodrum misafirlerine özel hazırladığı kürk koleksiyonu ve geniş ürün yelpazesiyle ziyaretçilerini bekliyor.

 

Mandarin Oriental, Bodrum’un özel plajı Blue Beach’te konumlanan MissoniOrlebar Brown ve Eres markaları ise yazın sıcacık ruhunu ve yüksek enerjisini renkli koleksiyonları aracılığıyla kusursuz bir biçimde ortaya koyuyor.

 

Mandarin Oriental, Bodrum Hakkında

Mandarin Oriental, Bodrum; Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Cennet Koyu’nda, Ege Denizi’ni panoramik olarak gören denize sıfır 60 hektar arazi üzerinde konumlanıyor. Otel 100 yıllık zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bir yamaç üzerine farklı seviyelerde inşa edilmiş yapılarıyla bölgedeki en geniş ve ferah konaklama alanına sahip olup, tamamı teras veya balkona, belirli bir kısmı ise özel bahçe ve sonsuzluk havuzuna sahip oda, tam donanımlı ve özel mutfaklı apartman dairesi, süit ve villa olmak üzere toplam 132 adet konaklama ünitesinden oluşmaktadır. Yenilikçi ve gastronomik mutfağın sergilendiği restoran ve barlara ek olarak, 2.700 m2 üzerine kurulmuş Spa merkezi, grubun ödüllü spa konseptini Mandarin Oriental’a özgü holistik imza bakımları ve sağlıklı yaşam merkeziyle birlikte sunmakta. Ayrıca çeşitli etkinlikler için uyarlanmış etkinlik alanları, kum plajları ve geniş bir alana yayılmış dinlence imkanlarıyla resort, stili ve kişiselleştirilmiş lüksü bir araya getirerek dinlenmek isteyen gezginler için kusursuz bir kaçış noktası haline gelmiştir.

 

Mandarin Oriental Hotel Group Hakkında

Mandarin Oriental Otel Grubu dünya çapında birçok lüks otel, resort ve rezidansların ödül almış sahibi ve işletmecisi. Asya’daki köklerinden doğarak dünyaca ünlü bir marka haline gelen grup, şu anda 23 ülke ve bölgede, her biri grubun Doğu kültürü mirasını ve kendine özgü aidiyet duygusunu yansıtan 33 oteli ve yedi rezidansı işletmekte. Mandarin Oriental, Jardine Matheson Grubu’nun bir üyesi olup, halihazırda yapım aşamasında olan birçok otel ve rezidansı bünyesinde barındırmaktadır.