ORTAMI SALLAYAN DİMES MILKSHAKE için SOSYAL MEDYAYI SALLAYAN REKLAM

ORTAMI SALLAYAN DİMES MILKSHAKE için  SOSYAL MEDYAYI SALLAYAN REKLAM
ORTAMI SALLAYAN DİMES MILKSHAKE için  SOSYAL MEDYAYI SALLAYAN REKLAM

Lider içecek firmalarından biri olan DİMES, reklam filmlerinde, hayata başka bakmaya devam ediyor. Kafe ve restoranlarda içmeye alışık olduğumuz Milkshake’i, Türkiye içecek pazarında bir ilk olarak uzun ömürlü ambalajda ürün portföyüne ekleyen DİMES, gençlerin favori sosyal medya uygulaması TikTok’un fenomenlerini reklamında oynatan ve bu mecrayı tüm konseptiyle reklama uyarlayan ilk marka oldu. TikTok’un müzik, hareket ve eğlence odaklı kendine özgü dilini kullanarak genç hedef kitleye seslenen reklam filmi tam anlamıyla sosyal medyayı sallamaya geliyor.

 

Türkiye’nin ilk yerli sermayeli meyve suyu ve önde gelen içecek markası DİMES, Hayata Başka Bak sloganıyla tüketicilerine ilham vermeye devam ediyor. DİMES, içecek şirketi vizyonu kapsamında, kafe ve restoranlarda içmeye alışık olduğumuz bazda, yoğun süt ve meyve içeren Milkshake’i, Türkiye içecek pazarında bir ilk olarak uzun ömürlü ambalajda tüketiciye sunuyor.

DİMES, “Ortamı Salla” sloganı ile pazara giriş yapan Milkshake için, ürünün eğlenceli ruhuna uygun, dinamik ve renkli bir reklam filmi hazırladı. Lezzeti ve eğlenceyi bir araya getirmesiyle tüm dünyada çocuklar ve gençler için değişmeyen bir trend olan Milkshake’in reklam filmi, gençlerin favori sosyal mecrası TikTok’un müzik, hareket ve eğlence odaklı kendine özgü dilini kullanıyor. Reklam filminde, TikTok fenomeni olmayı başarmış genç isimler yer alıyor.

 

Cerenyaldz_ (Ceren Yaldız), İkizlerbay (Oğuzcan ve Uğurcan Bayraktaroğlu), Cellat36 (Özgür Deniz Cellat), Yiiğitresmi (Yiğitcan Çakmak), Pelinyarr (Pelin Yar) ve Berkcckgl (Berk Çiçekgil) ikilisi ile Tutkutarcin (Tutku Tarçın) kendi tarzları ve enerjileriyle DİMES Milkshake’in reklam filmine hareket katan isimler oldular. Reklam filminin ilk yayını da, TikTok üzerinden gerçekleşti. Reklam yayını ilk 1 saatinde toplam 1000 saat izlenmeye ulaştı ve 2.500 kişi tarafından paylaşıldı.