Tatilbudur.com’da 7.500 TL Üzeri Alışverişlerinde 700 TL MaxiPuan Hediye!

Tatilbudur.com’da 7.500 TL Üzeri Alışverişlerinde 700 TL MaxiPuan Hediye!

“Haziran sonuna yetişenlere tatilbudur.com’dan Gülümseten Hediye”

Değerli turizm destinasyonlarında tatil deneyimlerine aracılık eden Tatilbudur.com; yeni kampanyası ile tatil hazırlığında olanlara göz kırpıyor. Turizm sektörünün öncü ismi Tatilbudur.com; 30 Haziran’a kadar 7.500 TL ve üzeri yurt içi ve yurt dışı tur alışverişleri yapan misafirlerine 700 TL MaxiPuan hediye ediyor. 

Gezmek, eğlenmek, dinlenmek, kültür keşfine çıkmak isteyenlere keyifli turlarda eşlik eden Tatilbudur.com; kampanyalarına bir yenisini daha ekledi.Marka, Maximum özellikli kredi kartı veya bankamatik kartı ile tek seferde yapılacak7.500 TL ve üzeri alışverişlerde misafirlerine 700 TL maxipuanveriyor.Haziran’ın sonuna kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin öncelikle Maximum Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılması gerekiyor. Katılım kampanya dönemi içinde kart kullanıcılarının dilediği zaman, alışverişlerinden önce veya sonra yapılabiliyor, bu aşamanın kampanya döneminde yapılması zorunlu. Kampanyaya katılım yapan müşteriler, Tatilbudur.com’a girerek heyecanla beklediği tatil için rezervasyonunu yaptırabilir ve 700 TL MaxiPuan kazanabilir.

Herkesin büyük heyecanla beklediği yaz tüm kapılarını sonuna kadar açarken;yoğun iş stresine, düğünlerin tatlı telaşına henüz keyifli bir tatil yaparak ara vermemiş olanları Tatilbudur.com’da; yüzde 50’ye varan indirimler, 4 ay taksit erteleme fırsatı, koşulsuz iptal hakkı ve alternatif ödeme seçenekleri karşılıyor.

Yurt İçi Seyahatte…

Huzurlu koyların adresi Marmaris, ada hayatının yaşandığı en güzel bölgelerden Datça, tatilden doğa, deniz, kum, alışveriş, kültür turu gibi zengin beklentileri olanların adresi Side, Efes Antik Kenti ile önem taşıyan ve denize girmek için en ideal yerlerden Kuşadası yeni misafirlerine yer açıyor. 

Yurt Dışı Seyahatte Prag İdeal Rota…

Meşhur festivalleri,çok kültürlü karma mutfağı ve gurme mezeleriyle ön plana çıkan Kıbrıs veÇek Cumhuriyeti’nin başkenti, aynı zamanda ülkenin en büyük şehri Prag da sanatsal ve tarihsel zenginlikleriyle tatilini yurt dışı turlarında değerlendirmekisteyenlere kapılarını açıyor.