THE RITZ-CARLTON, ISTANBUL’UN ATOLYE LEZZETLERI FUUDY ILE HER YERDE

THE RITZ-CARLTON, ISTANBUL’UN ATOLYE LEZZETLERI FUUDY ILE HER YERDE
THE RITZ-CARLTON, ISTANBUL’UN ATOLYE LEZZETLERI FUUDY ILE HER YERDE

İstanbul’un eşsiz panoramik manzarasına sahip oteli 

The Ritz-Carlton, Istanbul’un yenilenen restoranı Atölye’nin özenle seçilen rafine ve lokal lezzetleri artık Fuudy uygulaması ile istenilen her yerden sipariş edilebiliyor

 

Lüksü ve samimi bir ambiyansı aynı noktada buluşturan The Ritz-Carlton, Istanbul’da Anadolu Mutfağı en güzel örneklerini sunan Atölye Restaurant, Fuddy ile gastronomi meraklılarına özel bir deneyim sunuyor. The Ritz-Carlton, Istanbul’un Executive Chef’i Selami Güleryüz ve ekibinin mutfağından çıkan yeni lezzetler istenilen her yere sipariş edilebiliyor. 

 

Anadolu mutfağının en güzel örneklerini menüsünde bulunduran Atölye, şef elinden çıkmış lezzetleri ev ve ofis konforunda yeni bir gastronomi şölenine dönüştürüyor. Lahmacun, Erzincan tulum peynirli roka salatası, Sinop mantısı, mantar, kırmızı mercimek ve kızılcıklı tarhana çorbaları, Balıkesir’den ev yapımı saçaklı makarna, İskenderun’dan ızgara karides, kebap çeşitleri, Adana’dan dürüm, Mersin’den tantuni, Edirne’den yaprak ciğer, Trabzon ve Bafra pideleriyle lezzeti mekandan bağımsız istenilen her yere taşıyor. 

 

Yemek siparişi için lüks bir alternatif sunma hedefi ile yola çıkan Fuudy üzerinden online olarak verilen siparişler hızlı bir şekilde ulaşıyor.